0 684

Genel Kurul sonrası bilgilendirme

Sayın Üyelerimiz;

Zekeriyaköy İşletme Kooperatifinin 20. Olağan Genel Kurulu üyelerimizin coşkulu katılımıyla gerçekleşti. Yeni yönetimimiz yeniden çalışmayı kabul eden beşi deneyimli başkan olmak üzere komitelerde çalışan üyelerimizden oluşturuldu.

Yeni Yönetim Kuruluna Asil Üye olarak; Nilgün Yamaner, Gürcan Vural, Levent Hatay, Zeki Bülent Yağlı, Fatuş Nesteren Davutoğlu, Haldun Odabaşı ve Yasemin Yüksek oy birliğiyle seçildiler.

Adeta başkanlar danışma kurulu gibi olan Yedek Yönetim Kurulu üyeliklerinde ise Hasan Hüsnü Güzelöz, Yusuf Ziya Önder, Osman Abacı, Cemil Baykal, Uğur Şen, Mehtap Çağlayan ve Yiğit Can görev aldılar.

Genel kurulumuz , yıllardır Kooperatifimize emek veren denetim kurulumuzu aynen muhafaza etti ve Ahmet Dendeş, Çetin Hacaloğlu Asil Denetim Kurulu üyeliklerine, Zeki Dündaralp ve Vedat Bayrak Yedek Denetim Kurulu üyeliklerine oy birliğiyle seçildiler.

Sizlere genel kuruldan önce yolladığımız çalışma raporu sunumunda belirttiğimiz gibi hizmet kalitemizi daha da arttırmak ve sürdürmek amacıyla 6 yıldır değişmeden 170 TL olarak kalan aylık aidatımız; genel kurulumuzda oy birliğiyle  1 Nisan 2015 tarihinden itibaren 210 TL olarak belirlendi. Genel kurulumuza katılan ve Komşuluk Birliğimize destek veren bütün üyelerimize teşekkür ederiz. Genel kurulumuz ve diğer konularla ilgili haberleri gelecek Komşu dergimizde izleyeceksiniz.

Saygılarımızla.

Komşuluk Birliği Başkan
Av. Nilgün Yamaner