0 784

Başkanın Mektubu…

Biz ortaklığımızın gücünü arttırmak, Komşuluk Birliği’nin çıtasını yükseltmek için, Zekeriyaköy Spor Kulübü, Rotary ve bölgemizdeki diğer sivil toplum kuruluşları ile iletişim içinde olacağız. “Çarşıyı sizin için yaptık” sloganı ile bizleri davet eden “Çarşı”yı da aramıza katarak, mahallemize değer katacağız.  Pamir’i ararken felaket nedeni ile yerlerini öğrendiğimiz, desteklerini gördüğümüz yanı  başımızdaki sitelerle de  ortak  sorunlarımızı paylaşmak için  hazırız.      

–       Merak etmeyin, zaten her zaman yaptığımız işleri yapmaya devam edeceğiz,yine    çöpleri, dalları toplayacağız, yine yeşil alanlara bakacağız, ağaç ekeceğiz, yine servisimizin tatminkar bir hizmet sunmasına çalışacağız.  Yine komşularımızla acı,  tatlı haberleri paylaşacağız.

İşte tüm bunlar için de, aynı eve paylaşan ve farklı ilgi alanları olanların, üyelerimizin ve üye olmayan komşularımızın  iletişim bilgilerinizi güncellemesini bekliyoruz.

Komşuluk Birliğimiz, 20. Yılına doğru giderken, en başta desteğini esirgemeyen siz Komşuluk Birliği’nin değerli üyeleri olan  KOMŞULARIMIZA; kurumsallaşmamızdaki en önemli etken olan ve emeği geçen bütün Başkanlarımıza ve özellikle de insancılılığı ile hepimizin yüreğine dokunmayı başarabilen Hasan Güzelöz Başkanımıza ve  Yönetim Kurullarımız ile ofis ve arazi ekibimize  teşekkürü borç biliriz…

 Desteğinizi esirgemeyeceğinize inanıyoruz.

Barış, sağlık, huzur, esenlik dilekleri ve saygılarımla. 

Av. Nilgün Yamaner

Yönetim Kurulu Başkanı